Як гофрокартон допомагає зменшити втрати товарів під час перевезень

Як гофрокартон допомагає зменшити втрати товарів під час перевезень

Як гофрокартон допомагає зменшити втрати товарів під час перевезень

  Гофрокартон є одним із найбільш затребуваних пакувальних матеріалів у світі. Екологічно чиста та абсолютно безпечна тара дає можливість зберігати та транспортувати практично всі види товарів. Проте перевезення є найбільш відповідальним етапом, оскільки тряска, вібрації та інші механічні впливи часто стають причиною псування продукції. Щоб мінімізувати бій товару, необхідно комплексно підійти до вибору тари та допоміжних елементів. Одним із найбільш вигідних у цьому аспекті є гофрокартон. Розглянемо детальніше його особливості та позитивні характеристики, важливі для успішної логістики.

Переваги гофрокартону при транспортуванні товарів

  Гофрокартон є невід'ємною частиною сучасного виробництва та транспортування продукції, адже пропонує бізнесу безліч переваг у порівнянні з іншими матеріалами для пакування. Його використання стало важливим етапом у покращенні процесів логістики та забезпеченні надійності й ефективності доставки товарів. Зазначимо ключові переваги гофрокартону при транспортуванні:

 1. Міцність. Незважаючи на те, що в основі полотна знаходиться лише прямий та хвилястий картон, готовий виріб має високі показники стійкості до пошкодження. Матеріал має високу стійкість на розрив, що дуже актуально в процесі навантаження. Крім того, хвилясті прошарки дозволяють гасити коливання, удари, натискання та інші механічні впливи.
 2. Мінімальна вага. Одним з ключових аспектів у транспортуванні є вага упаковки. Картон є лідером у  порівнянні з дерев'яними, металевими та пластиковими аналогами, дозволяючи транспортувати більше корисного вантажу за один раз і тим самим зменшуючи витрати на логістику.
 3. Екологічна безпека. Матеріал створюється з сировини, що підлягає вторинній переробці, а це дозволяє мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище. Гофрокартон можна реалізувати як вторинну сировину й тим самим повернути частину грошей. Це також здешевлює перевезення.
 4. Надійний захист. Гофрований картон забезпечує відмінний захист товарів від впливу вологи, пилу та механічних пошкоджень. Спеціальне покриття та обробка підвищує стійкість до різноманітних кліматичних умов. Все це робить гофрокартон ідеальним для пакування та перевезення продукції навіть у несприятливих умовах.
 5. Економія коштів. Матеріал має доступну ціну, що допомагає скоротити витрати на транспортування товарів. Коробки, ящики та короби можна використовувати повторно, що також є важливим моментом економії, але для цього варто вибирати багатошарові вироби.
 6. Брендування. Транспортування та зберігання товарів у гофрокартонних ящиках може служити ефективною формою власної реклами. З цією метою виробники пропонують друк на упаковці написів, логотипів або зображень.
 7. Простота використання. Самозбірні коробки поставляються у форматі гофрокартонних листів, які займають мінімум корисного простору для зберігання та перевезення. Більше того, складання ящика виконується за лічені секунди без скотчу або скоб та складних маніпуляцій.
 8. Безпека. Матеріал має здатність до гасіння сили удару, що дозволяє зберегти цілісність навіть крихких матеріалів під час падіння. Завдяки цьому мінімізується небезпека для працівників під час завантаження чи штабелювання продукції.
 9. Компактність. Оскільки гофрокартонні коробки мають чіткі геометричні параметри, тара стає максимально щільною. Це забезпечує ефективне використання корисного простору вантажного відсіку під час транспортування.
 10.  Асортимент. На ринку представлений колосальний вибір гофрокартонних коробів, коробок, ящиків, лотків та іншої тари в різних розмірах. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого товару й тим самим оптимізувати транспортування.

Це основні переваги, які можна отримати, використовуючи гофрокартонну тару під час перевезення товарів на будь-які відстані. Важливо наголосити, що екологічна чистота виробів дозволяє використовувати їх для пакування продуктів харчування, косметики, одягу, дитячих іграшок, медикаментів тощо.

Як мінімізувати ризик втрати товару при транспортуванні?

  Гофрокартон має відмінні амортизаційні характеристики, що допомагає мінімізувати втрату товарів під час перевезення. При цьому є низка прийомів та порад від професіоналів, які дозволяють підвищити безпеку навіть найкрихкішої продукції. Розглянемо найважливіші моменти у підготовці до транспортування, які дозволяють зберегти цілісність вантажу.

Правильний вибір тари

  Насамперед потрібно підібрати форму, тип та габарити гофрокартонних ящиків відповідно до особливостей товару, який буде в них упакований. Головне — звернути увагу на такі параметри:

 1. Вага продукції. Важливо, щоб коробка могла витримати масу самого виробу. Це залежить від кількості шарів полотна 3, 5 чи 7.
 2. Габарити. Ключове правило — товар не повинен торкатися стінок коробки. Особливу увагу слід приділити виробам неправильної форми. При потребі можна замовити виготовлення тари за індивідуальними параметрами.
 3. Властивості. Крім класичних коробок, сучасні виробники пропонують гофрокартонні упаковки, призначені для перевезення рідкої або порошкоподібної продукції.
 4. Призначення. Сфера застосування коробок більшою мірою залежить від їхньої конструкції та товщини матеріалу, що потрібно враховувати в процесі підбору.

Важливо, щоб всередині упаковки залишалося достатньо корисного простору, який можна заповнити матеріалами, що амортизують. Вони дозволяють мінімізувати коливання та підвищити безпеку виробів, поміщених усередину тари.

Якість матеріалів

  Вибираючи гофрокартонну упаковку для перевезення продукції, слід розглядати її як вигідну інвестицію. Насамперед потрібно розуміти, що дешеві вироби мають низьку презентабельність. Крім того, надмірна економія негативно позначається на міцності, через що упаковка стає нездатною забезпечити належний захист на етапі перевезення. Звичайно, тонкий гофрокартон обійдеться дешевше, але зайва економія може призвести до збільшення відсотка бою. Як наслідок, зросте кількість незадоволених замовників та повернень. Все це негативно позначиться на репутації бізнесу та лояльності з боку клієнтів.

Щоб мінімізувати подібні проблеми, варто вибирати міцніші ящики та коробки. Це стає особливо актуальним, якщо вони будуть використовуватися повторно. Для підвищення презентабельності на поверхню тари можна нанести брендові логотипи чи зображення.

Індивідуальна упаковка

  Для перевезення крихких предметів у гофрокартонній тарі необхідно використовувати додатковий захист від механічних пошкоджень. Відмінним рішенням буде обгорнути виріб двошаровим гофрованим картоном або повітряно-пухирчастою плівкою в кілька шарів. При цьому важливо простежити, щоб усі частини товару були рівномірно покриті, забезпечуючи хороший захист.

Споживачі точно оцінять, якщо товар буде упакований в екологічно чисту плівку, що є біорозкладною. При упаковці не варто використовувати занадто багато клейкої стрічки для фіксації, оскільки при відчайдушних зусиллях покупця відкрити товар він може бути випадково пошкоджений.

Наповнення коробки

  В процесі вибору тари сам товар не повинен торкатися його стінок. Залишковий простір варто заповнити матеріалом, що амортизує. Це може бути пухирчаста плівка або гофрокартонна стружка. Останній варіант в пріоритеті, оскільки він є екологічно чистим, доступнішим та надійнішим. Все ж таки вибір є індивідуальним рішенням, яке засноване на особистих уподобаннях, адже головне завдання – заповнити простір та зафіксувати товар.

Спочатку матеріал, що амортизує, укладають на дно коробки, після чого поміщають сам товар. Зайнявши центральне положення по периметру, додається наповнювач до самого верху. Важливо досить щільно заповнити тару. При цьому потрібно зважати про візуальну складову – після розпаковки товар має виглядати презентабельно.

Маркування

  Щоб зменшити можливі труднощі під час транспортування та підвищити уважність вантажників, слід наносити попереджувальне маркування «Поводитися з обережністю!» або «Обережно, крихке!» на зовнішню частину коробки. Хоча такі мітки не гарантують захист товару від падінь чи механічних ушкоджень, вони сприяють швидшому вирішенню можливих непорозумінь з транспортною компанією та уточненню обставин у разі доставки пошкодженого товару.

Грамотний підхід до вибору гофрокартонної тари з урахуванням вищезазначених рекомендацій дозволяє мінімізувати втрату товару під час перевезень. При цьому важливо продумати тип полотна та наповнювач, що знизить ризик бою та повернення продукції.

Замовити якісну гофрокартонну упаковку від українського виробника ви можете на заводі «Придніпровський». У нас представлена тара з різними параметрами, виготовлена з екологічної сировини. Також можна замовити виготовлення упаковки з гофрокартону за індивідуальними параметрами.